Schůzky s vedením školy

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov se dlouhodobě snaží být školou, která je vstřícná nejen k žákům, ale i k Vám, rodičům. Pod pojmem vstřícnost si v této souvislosti představujeme ochotu řešit Vaše dotazy, připomínky a náměty související s chodem školy.

    Již nyní mají žáci a jejich zákonní zástupci k dispozici elektronický studijní průkaz, kontaktní formulář a zveřejněná telefonní čísla na webových stránkách školy. Nově jsme se rozhodli nabídnout veřejnosti možnost spolupracovat na rozvoji školních i mimoškolních aktivit, a proto přicházíme s možností osobního kontaktu s vedením školy.

    Každé pondělí v době 14:00 - 15:00 hod. jsou členové vedení školy připraveni odpovídat na vaše dotazy, připomínky a náměty související s chodem školy. Abychom si na vás mohli vyhradit dost času, využijte prosím stávající kontakty a domluvte si konkrétní termín schůzky (můžete navrhnout i jiný den a čas).    Doufáme, že naši nabídku využijete pro řešení případných problémů a že toto nové opatření přispěje ke zkvalitnění vztahů mezi námi.RNDr. Václav Klement, ředitel školy