VG 2010/11 Exkurze, besedy, kultura

Exkurze



datum


akce


odpovídá


účast


14. 9.


Moravský kras, Býčí skála


VŽ, BE


1. B


15. – 16. 9.


Praha


MN, VK


M B


20. 9.


Floristická vycházka, Rakovecké údolí



SBi 3., M


21. 9.


Moravský kras, Býčí skála


VŽ, BA


1. A


24. 9.


Historická vycházka po Vyškově


TR


1. B


29. 9.


Historická vycházka po Vyškově


TR


1. A


20. – 22. 10.


Štrasburk – návštěva Evropského parlamentu


KM


vybraní studenti


2. 12.


Zájezd do Vídně


VL, HZ


seminář Vv a NJ


7. 12.


Dějepisná exkurze – Vídeň


KO, MI


vybraní studenti


20. 1.


Olomoucký fyzikální kaleidoskop


AL, HJ


SFy


7. 3.


Terakotová armáda – výstava Brno


KO


SDe


26. 3. – 3. 4.


Výukový zájezd do Skotska


ND, TO, FO


zájemci


5. – 17. 4.


Výměnný pobyt s Německem (Karlsbad)


HZ, HD


zájemci


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Besedy, přednášky



datum


akce


odpovídá


účast


13. 9.


Ústní hygiena



1. A, B, Q A, B


13. 9.


Informace o vzdělávacích projektech  a přípravných kurzech na VŠ, Sokrates


ZE


zájemci 4., O


23. 9.


USA očima absolventky G


ZZ


vybraní studenti


18. 10.


Jiná země, jiná média, přednáška a beseda Šárky Navrátilové, O A


-


zájemci


22. 10.


Návštěva soudního líčení


PV


SFie – 4. A, B


26. 10.


Návštěva soudního líčení


PV


SFie – O A, B


2. – 3. 11.


Mezilidské vztahy, lektor Jiří Pospíšil, sdružení ACET



1. A, B, Q A, B


12. 11.


Planeta Země 3000 – „ČR známá i neznámá“


JN


1., 2., Q, X


15. 11.


Prezentace MU pro maturanty


ZE


SFie – 4. A, B


22. 11.


Návštěva soudního líčení


PV


SFie – O A, B


2. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


O B


9. 2.


Jaderná fáze


AL


SFy


9. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


O A


16. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


4. A


21. 2.


S tebou o tobě


JN


dívky 1. AB, Q AB


23. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


4. B


9. 3.


Drogy a mýty, Podané ruce Brno



2., X, společenskovědní semináře 3. a M


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Kulturní akce


datum


akce


odpovídá


účast


23. 9.


Výstava Colores de México


FO


ŠJ X A


24. 9.


Výstava Colores de México


FO


ŠJ Q A


14. 10.


Divadelní představení Revizor, ND Brno


MN


zájemci


23. 11.


Divadelní představení Hordubal, Divadlo Husa na provázku, Brno


KK


zájemci


24. 11.


Divadelní představení Blázinec v 1. poschodí, Divadlo Haná, Vyškov


ČE


3., 4., M, O


20. 1.


Divadelní představení Mary Poppins, Městské divadlo Brno


KK, MN


zájemci


26. 1.


Divadelní představení Mary Poppins, Městské divadlo Brno


ZE, OG


zájemci


10. 2.


Koncert žesťových nástrojů


ŠF


1., 2., Q, X


21. 2.


Divadelní představení Jméno růže, Městské divadlo Brno


MN, KK


zájemci


9. 3.


Film Kraj a následný workshop, Brno


VL


maturanti z RJ


31. 3.


Muzikál Chicago, Městské divadlo Brno


MN, ZE


zájemci


12. 4.


Divadelní představení Lakomec, ND Brno


KK, MN


zájemci